Urnik

1. dan (nedelja)

  • Ob 11.00: Prihod udeležencev in namestitev po sobah
  • Ob 12.00: Uvodni sestanek s starši (amfiteater)
  • Ob 12.30: Kosilo
  • Od 13.00 do 14.30: Počitek
  • Od 14.30 do 16.00: Pregledni trening
  • Ob 16.00: Malica
  • Od 17.00 do 20.00: Trening
  • Ob 20.00: Večerja
  • Od 21.00 do 22.30: Spoznavni večer
  • Ob 22.30: Spanje

2. dan (ponedeljek)

  • Ob 7.00. Individualni trening 
  • Ob 8.00: Bujenje
  • Ob 8.15: Zajtrk
  • Ob 9.00: Demonstracija
  • Od 9.30 do 12.30: Trening
  • Ob 12.30 Kosilo
  • Od 13.30 do 16.00: Kopanje
  • Ob 16.00: Malica
  • Od 17.00 do 20.00: Trening 
  • Ob 20.00: Večerja
  • Ob 21.00: Draft  
  • Ob 22.30: Spanje

3. dan (torek)

  • Ob 7.00. Individualni trening 
  • Ob 8.00: Bujenje
  • Ob 8.15: Zajtrk
  • Ob 9.00: Demonstracija
  • Od 9.30 do 12.30: Trening
  • Ob 12.30: Kosilo 
  • Od 13.30 do 16.00: Kopanje
  • Ob 16.00: Malica
  • Od 16.15 do 18.00: Počitek
  • Od 18.00 do 20.00: Tekmovanja
  • Ob 20.00: Večerja
  • Od 21.00 do 22.30: Družabne igre, ogled filma, sprehod po mestu...
  • Ob 22.30: Spanje

4. dan (sreda)

  • Ob 7.00. Individualni trening 
  • Ob 8.00: Bujenje
  • Ob 8.15: Zajtrk
  • Od 9.00: Demonstracija
  • Od 9.30 do 12.30: Trening
  • Ob 13.00: Kosilo
  • Ob 14.00 do 16.00: Kopanje
  • Ob 16.00: Malica
  • Od 16.15 do 18.00: Počitek
  • Ob 18.00 do 20.00: Tekmovanja
  • Ob 20.00: Večerja
  • Od 21.00 do 22.30: "Get Wet!"
  • Ob 22.30: Spanje

5. dan (četrtek)

  • Ob 7.00. Individualni trening 
  • Ob 8.00: Bujenje
  • Ob 8.15: Zajtrk
  • Od 9.00: Obisk gosta košarkarja
  • Od 10.30 do 13.30: Izlet z ladjo
  • Od 14.00 do 16.00: Počitek
  • Ob 16.00: Malica
  • Od 17.00 do 20.00: Tekmovanja
  • Ob 20.00: Večerja
  • Od 21.00 do 22.30: Družabne igre, ogled filma, sprehod po mestu...
  • Ob 22.30: Spanje

6. dan (petek)

  • Ob 7.00. Individualni trening 
  • Ob 8.00: Bujenje
  • Ob 8.15: Zajtrk
  • Ob 9.00: Demonstracija
  • Od 9.30 do 12.30: Trening
  • Ob 12.30: Kosilo
  • Od 13.30 do 16.00: Kopanje 
  • Ob 16.00: Malica
  • Od 16.15 do 18.00: Počitek
  • Od 18.00 do 20.00: Tekmovanja
  • Ob 20.00: Večerja
  • Od 21.00 do 22.30: Podelitev priznanj
  • Ob 22.30: Spanje

7. dan (sobota)

  • Ob 7.00. Individualni trening 
  • Ob 8.00: Bujenje
  • Ob 8.15: Zajtrk
  • Od 9.00 do 10.00: Pospravljanje sob
  • Ob 10.00: Skupinsko slikanje
  • Od 10.30 do 12.30: Finalna tekmovanja in All-star Tekma
  • Od 12.30: Kosilo (piknik)
  • Ob  13.30: Podelitev nagrad - zaključno druženje


Opomba: Vse dejavnosti bodo prilagojene vremenskim razmeram!